Walldano?

Kas netelpa kitur...

Re: Walldano?

Standartinė Plastikas » 2013-01-05, 22:28

lol wanki, paskutinei foto, jis gi i kita klausima atsake...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Plastikas
Mėgėjas
Mėgėjas

Turimi TM žaidimai: TMUF/TM2

Standartinė kafole » 2013-01-06, 14:47

Plastikas rašė:lol wanki, paskutinei foto, jis gi i kita klausima atsake...

cia jau taip iprasta, pasirenka ka nori ir parodo.
O is paskutines mazos foto manau Sprite ji vadina visaip , o jis kiek maciau is dideles foto nieko blogo nepasake.
Vartotojo avataras
kafole
Pradedantysis
Pradedantysis

Turimi TM žaidimai: TMUF

Standartinė walldano » 2013-01-06, 16:09

Wankis rašė:paskaiciau ir nepatikejau, buvau pilnai sutikes su ssynet zodziais, bet pakeiciau savo nuomone iki sitos minutes
Paveikslėlis
buvo ir daugiau, tik tiek kad nefotkinau, bet esu nustebes, gi walldano buvo normalus pacanas, o dabar, galima sakyti patapo atsiprasant piz***u. atejo kazkoks tikrai naujokas manau, pasake baikit jus cia pyktis, walldano pasake dusk ** daune, tai ar tai normalu?
na ir manau geriausias momentas
Paveikslėlis

man patinka šita nuotrauka,beje nei ant vieno nesu pasakęs keiksmažodžių tai geriau neišsigalvok.
o ta nuotrauka su 2 eilutėm gal geriau bent dar dvi eilutes pridėtum ir matytum kas kaip. PRIMENA ŽURNALISTUS KURIE PARODO KĄ NORI MATYTI TAUTA,BET NE TAI KĄ TURĖTŲ MATYTI.
walldano
Šviežia mėsa
Šviežia mėsa

Standartinė mast3r » 2013-01-06, 19:06

Na, Wall, kiek pamenu, visada greitai užsivesdavo, jeigu kas suteikdavo preteksto ir panašiai, todėl ir kai komandoj buvo, stengdavausi palaikyt neutralią aplinką, aišku, ne visada gaudavos, buvo keli atvejai, galiausiai berods ar pats išėjo, ar paprašėm išeit :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mast3r
The Architect

Turimi TM žaidimai: TMN, TMUF

Standartinė Andax » 2013-01-09, 11:47

mast3r rašė:Na, Wall, kiek pamenu, visada greitai užsivesdavo, jeigu kas suteikdavo preteksto ir panašiai, todėl ir kai komandoj buvo, stengdavausi palaikyt neutralią aplinką, aišku, ne visada gaudavos, buvo keli atvejai, galiausiai berods ar pats išėjo, ar paprašėm išeit :D

o man asmeniškai keista tai girdėti, nes kiek esu buvęs su juo komandoje, tai visad vaikis būdavo savo vietoje, niekad neišsišokdavo.. dėl to tikrai keista.
Vartotojo avataras
Andax
Naujokas
Naujokas

Ankstesnis

Grįžti į Įvairios diskusijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias