[Pamoka] Pagrindiniai FullSpeed trick'ai

Visos mintys apie TrackMania žaidimus

[Pamoka] Pagrindiniai FullSpeed trick'ai

Standartinė K.Kemzura » 2012-08-15, 15:01

Šitą pamoką parašiau ne aš ir neprisiimu jokios garbės už ją


Taigi, galbūt kai kurie nori mokėti daugiau nei tik spausti gazą ir sukti kairėn/dešinėn ant FullSpeed trasų, todėl apačioje papostinu 4 pagrindinus FS triukus.

Ride-triukas
Tai bene labiausiai efektyvus triukas ir jį galima naudoti vos ne kiekvienoje trasoje. Pavadinimas yra kilęs nuo "Ride" trasos, kurioje jis buvo atrastas. Jei važiuoji link kelio ar platformos galo turi greitai spustelt mygtuką į kairę, o po to tai pat sėkmingai į dešinę (arba atvirkščiai, skirtumo nėra). Taigi trumpiau: kairėn, dešinėn, nušoki. Jei triukas pavyko, nušokus mašina pasvyra į kažkuria pusę, o tai reiškia kad ji nusileis anksčiau ir suteiks daugiau greičio.
Video:


Flow-triukas
Jį taip pat galima rasti "Ride" trasoje, tačiau pirmiaus jis buvo atrastas "Flow" map'e. Kai Ride-triuke mašina pavyra į kažkurį šoną, tai flow-triukas privers mašiną "nerti" į priekį. Triukas taip pat reikalauja kelio krašto (tų metalinių grotų šonuose). Prieš nušokdamas turi užvažiuoti ant to kelio krašto su viena mašinos puse (2 ratais). Tada prieš šokant greitai nuvažiuoti nuo krašto. Skamba gana sudėtingai bet greitai suprasi.
Video:


Grass-/Dirt-triukas
Jį galima atlikti tik ant atvirų žolės ar purvo laukų (ne dirt-road). Triukas yra tiesiog spaudinėti kairėn-dešinėn iki pat žolės ar purvo lopinėlio galo. Jį galima atlikti gana ramiai ir negreitai.

Speeddrift, arba "sd"
Tai bene sunkiausias triukas. Tu slysti (drift'ini), bet vietoj to, kad lėtėtum, iš tikro greitėji. Sunkiausia yra tai kad galima slysti tik labai mažai. Triuką galima atlikti kai galiniai ratai užvažiuoja ant priekinių ratų paliktų žymių. Tai pat norint jį atlikti reikia nemažai greičio. Darant triuką tai pat būtina palikti stambias žymes kaip ir slystant normaliose Tech trasose (plonos kaip tik sulėtina mašiną).
Video:


//Temą palieku atvirą, gali kiti ką nors pridės. Ir visus "FS tik noobams" ir pnš. komentarus trinsiu.
Vartotojo avataras
K.Kemzura
Spameris Kemza
Spameris Kemza
 
Pranešimai: 464
Užsiregistravo: 2012-08-13, 14:20
Miestas: Šiauliai
Turimi TM žaidimai: TMNF, TM², TM Turbo

Re: [Pamoka] Pagrindiniai FullSpeed trick'ai

Standartinė Destiny » 2012-08-18, 14:19

Labai geras tut :)
Paveikslėlis
Destiny
Mėgėjas
Mėgėjas
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 2012-08-14, 12:50
Miestas: Siauliai


Grįžti į Bendros diskusijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron