Taisyklės

Mūsų atnaujinimai ir kita svarbi info

Taisyklės

Standartinė mast3r » 2012-08-14, 18:26

Bendros forumo taisyklės


· Draudžiama teršti forumą (t.y., rašyti kvailus, beprasmius, iš kelių raidžių susidedančius atsakymus ir pan.). Nekartokite to pačio pranešimo skirtingose temose, nerašykite kelių pranešimų iš eilės. Naudokite "KEISTI" mygtuką. Nerašykite pranešimų nesusijusių ar netinkančių į forumą ar temą. Tam skirtas forumas "Įvairios diskusijos".

· Prieš ko nors klausdami, nepamirškite pasinaudoti paieška ir peržvelgti D.U.K.

· Temos pavadinimas turi atitikti Jūsų konkrečią žinutę. Jokių pavadinimų kaip "Klausimas" ar "Padėkite!".

· Norint užduoti klausimą būtina rašyti naujoje temoje, tam, kad kitas narys galėtų lengviau naudotis paieška. Draudžiama atsakinėti į senas temas, kurių paskutinis pranešimas parašytas prieš daugiau negu 3 mėnesius. Nebent jūsų pranešimas būtų tikrai svarbus ir naudingas temos autoriui (kai jam iškilusios problemos sprendimas seniau nebuvo surastas, arba žinote geresnį variantą).

· Keiksmažodžiai netoleruojami jokioje formoje. Nei "bl", nei "px".

· Stengiamės rašyti lietuviškomis raidėmis (gerbkime mūsų kalbą), arba be jų, bet lietuviškais žodžiais (pvz. miškas - galite rašyt miskas, bet ne mishkas ar pan., taip pat noriu priminti, kad lietuvių kalboje nei w nei x nėra!).

· Gerbkite visus forumo dalyvius bei klausykite administratorių.

Už taisyklių pažeidimus forumo tema/pranešimas gali būti redaguotas arba tiesiog ištrintas. Dėl griežtesnių ar pasikartojančių pažeidimų gresia įspėjimas. Surinkęs kelis įspėjimus, vartotojas yra baudžiamas apribojant prieigą prie visų forumų neribotam laikui. Įspėjimas galioja mėnesį, jei per tą laikotarpį daugiau nenusižengsite, įspėjimas bus nuimtas. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia!


Atsakomybės apribojimas:

Svetainės administracija neatsako už kitų narių pranešimus, tačiau stengsis palaikyti tvarką. Visa pateikiama tekstinė/vaizdinė informacija yra jos autorių nuosavybė, už ją atsako jie patys. Administracija turi teisę ją keisti, esant būtinybei pašalinti. Norint kopijuoti bet kokią šiame tinklapyje esančią informaciją naudojimui kitur, būtina nurodyti www.TrackMania.lt kaip šaltinį ir pranešti apie tai šios svetainės administracijai.

TrackMania.lt administracija pasilieka teisę bet kada keisti šias taisykles iš anksto neįspėjus
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mast3r
The Architect
 
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 2012-08-13, 14:11
Miestas: Capital Wasteland
Turimi TM žaidimai: TMN, TMUF

Grįžti į Naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron