[Video] ESL - I follow you

Parodyk, ką moki, ša la la ša la
Forumo taisyklės
Forumas skirtas jūsų arba kitų kurtiems ir vertiems pasidalinimo video. Šiuo metu tinka tik YouTube video (formatas: [youtube]Video_ID][/youtube]). Juos dedate į naują temą, trumpai pristatydami. Nuotraukas, žaidimo paveikslėlius dedate į "Foto" temą, esančią viršuje.

[Video] ESL - I follow you

Standartinė mast3r » 2013-01-28, 14:25

Ne mano kurtas video, bet norėjau primint, kaip atrodo "senosios" mokyklos TMN video. Jokių ypatingų kameros efektų, "sync'ų" ar panašiai, tik kažkiek pažaista su spalvom, saulės atspindžiais ir pan. Intro ir outro gal labiau iš "šių" laikų, bet pats važiavimas - kaip pirmuose TMN video, tolygus, vien iš žaidėjo POV, ko tik ir reikia TMN.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mast3r
The Architect

Turimi TM žaidimai: TMN, TMUF

Re: [Video] ESL - I follow you

Standartinė K.Kemzura » 2013-01-28, 15:08

Na, taip drąsiai nedrįsčiau sakyti kad TMN reikia to ar ano :D
Mačiau ne vieną andrivx kūrinį ir galėčiau pasakyti, kad jis skiriasi nuo tų tradicinių "Snow Films" 15 min edit'ų :D
Bet šiaip, su kiekviena diena tas editinimo stilius keičiasi ir tvirtinti, kad geras TMN video turi būti toks ar anoks, yra truputį klaidinga ;)
Svarbiausia, kad pats klipas turrėtų paskirtį, t.y. kokią nors mintį (komandos, trasos pristatymas ar pnš.) Mano nuomone, tai ir lemia klipo kokybę. O visi kita (sync'ai, spalvos...) tėra papildomi bonusai :D
Vartotojo avataras
K.Kemzura
Spameris Kemza
Spameris Kemza

Turimi TM žaidimai: TMNF, TM², TM Turbo

Standartinė Destiny » 2013-01-28, 15:16

Jis visalaika labai gerus video kuria. Mano nuomone kad geram video nereikia dauk prigrusti visko
Paveikslėlis
Destiny
Mėgėjas
Mėgėjas

Standartinė fa11k3r » 2013-01-29, 13:48

ciur ash uz kemza xDxD
Vartotojo avataras
fa11k3r
Mėgėjas
Mėgėjas

Grįžti į Kūryba