Kiti jūsų žaidžiami žaidimai

Žaidi ne vien TrackMania? Bendrauk čia

Kiti jūsų žaidžiami žaidimai

Standartinė K.Kemzura » 2012-08-15, 15:27

Jei jau kam pabodo tuos žaidimus spėliot tai pasisakykit kokius jūs žaidžiate be TM, kaip vertinate juos ir pnš.
Pvz.:
Aš dabar lošiu OpenTTD, Vindictus ir MineCraft.
Apie mc daug nepasakosiu, visi žinom kas čia per dalykas :D
Vindictus tai RPG stiliaus, mano nuomone gan lengvai perprantamas, tokio dalyko kaip skill nėra, tiesiog mušies su įvairiais bosais ir vykdai questus. Smagus game ^^
OpenTTD yra toks kaip ir sumulator. Kai postinau image "atspėk žaidimą" temoje tai visi kažkodėl susikoncentravote į miestą :D Šiaip pagrindinis tikslas paprastas: tiesiog gabeni kokį resursą į gamyklą, kalies pinigus ir kuri savo bizniuką xD
Statyt miestus čia tik side goal bet irgi smagu :P

O kas svarbiausia, Vindictus ir OpenTTD yra free to play! :fyeah:
Vartotojo avataras
K.Kemzura
Spameris Kemza
Spameris Kemza

Turimi TM žaidimai: TMNF, TM², TM Turbo

Re: Kiti jūsų žaidžiami žaidimai

Standartinė mast3r » 2012-08-15, 16:05

Šiaip dabar kompe turiu ~40 instaliuotų grajų :zez:
Tai neina net išsirinkt, ką lošt. Visgi paskutiniu metu daugiausiai lošiu Assasins Creed, MC (online), Batman:AC, LoL (online), MW2 (online), GTA IV (online).
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mast3r
The Architect

Turimi TM žaidimai: TMN, TMUF

Standartinė Plastikas » 2012-08-15, 16:28

GTA IV/ GTA San andreas multiplayer, karrtais dar MC pažaidžiu, ir kiekviena diena po 15min užsiemu |http://plastikas.minitroopers.com| tai tiek...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Plastikas
Mėgėjas
Mėgėjas

Turimi TM žaidimai: TMUF/TM2

Standartinė s5yn3t » 2012-08-15, 16:35

imo ant 1 pc tai poker night at inventory , bf2 (online) nfs ug2 ir tf2
ant 2 pc :D prototype 2 , mirrors edge , nfs hp 2010 , skyrim
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
s5yn3t
Aktyvus
Aktyvus

Standartinė provis » 2012-08-15, 17:39

SA:MP ir viskas :/ Nu nebent kartą į savaitę Toca Race Driver 3 Online sumetu
provis
Pradedantysis
Pradedantysis

Standartinė fa11k3r » 2012-08-16, 09:33

pas mane panashoka situacija kjp ir pas masta xD game prirashyti bb**no kiek ir tas visas laikas kuri galeciau prazaist ka nors normaliai pas mane praeina zaidimo issirinkimu xD o kol isshsirenku game ji ijungiu tj ir noras praeina po 10min gameplay xD nes seip tj daugiausia zaidimu jau esu ir tjp praejes ir per didele jega tik prisiverciu isijungti ka nors deshimta karta losht xD

o Jej konkreciau tj dbr retsykiais ir ash kjp cia daugelis isijungiu minecraft pakraftint koki sh ar pakasinet tunelius xD ,
Dar ciut ciut dazniau nei mc pas save isijungiu pazaist fallout 3 su visais dlc ar new vegasa koki - shys zaidimas man nemirtingas yra - mane zavi jame viskas nuo pat garso takelio nuo igarsintu personazho balsu iki grafikos.
,Dar retsykiais isijungiu pavazynet koki grida ar f1 2011 :D shitiem ash deshimt kart daugiau laiko skiriu nei tm xD
o seip siais metais savo pereitu zaidymu sarasha papildziau 8-iais zaidymais xD kas yra labai mazai lyginant su tuo kjp loshdavau priesh ketverius metus ar trejus ir kokiu skirtumu isleisdinedavo anksciau zaidimus ( o tai skirtumas didelis nes normalius grajus anksciau vos ne kas menesi isleisdavo xD ) taigi tas sarashiukas butu toks : Dead Island(apie ji nko lbai daug nekalbesiu nes bezaidziant ir gal perejus 30zaidimo proc mane jis pradejo nervuot xD nes game galima sakyt nuo pat pradziu iki pat zaidymo galo nieko naujo nepasiulo (nu bet vis tiek siulyciau nors deshimciai minuciu visiem pamegint :) smagokas toks zaidymas xD ))
antras butu RAGE - shis game turbut buvo mano visu laiku laukiamiausias ish visu xD nes laukiau apie ketverius metus ir sekiau kiekviena naujiena, nusivildinedavau kiekvienu isleidimo datos atidejimu xD. o seip kas liecia game ir mano nuomone tj shis zaidimas mano lukesciu kazkaip nepatenkino , nznau gal per daug tiesiok tikejausi ir norejau ish jo gylesnio zaidymo su gylesne istorija ir didesniu laisves neapribojimu. bet seip zaidimas toks koks ishejo yra ir tikrai vertas kiekvieno demesio ir manyciau kad nesvarbu ar jis megsta shiuteriukus ar ne xD
treciasis tai Battlefield 3 - nu nznau nko ash apie ji nepasakosiu xD vis tiek visi zyno kad iprastas tai shuteriukas tik su nuostabia grafika.
ketvirtasis Mw3 xD cia ir tikrai apie ji veltui burnos neaushinsiu xD
penktasis AC revelation - pati geriausia dalis ish visu AC , bent jau man xD cia didziaja dali zaidymo praleidau tiesiog begiodamas ir tobulindamas miesta kad butu incomas didesnis bet nezynau ar pas mane uzsibugino ar kad bet tas suknistas incomas nepastoviai eidavo man kas 20 min xD gal tai turejo itakos puse miesto uzgrobtais tamplieriais ar kjp ten tie blogiukai vadinasi uzmirsau net dbr seniai loshtas jis man xD
krc nznau susimaishiau ash kelintas jau cia turetu but ir t.t. bet sekantis tj butu SYNDICATE - geras shuteriukas su padoria grafika( kuris pateikia ciut ciut per daug mano manymu optical flares ) Iprasta istorija ir Gan tokiu savotishku garso takeliu :)
sekantis butu mano siu metu prizininkas i metu zaidyma tj MASS EFFECT 3 - jis tiesiog nuostabus net sunku apsakyt man jo grozybes ir galimybes , kuo toliau zaidi tuo idomesnis zaidymas yra :) nei kart , absoliuciai nei kart nebuvo jis man pabodes beloshiant , vien tik del istorijos ash shitam zaidymiu duociau +10 , nes jos visas rutuliojimasis aishkinimasis lbai itraukia ir pabaigos zaidymo tiesiog issitashkai :D nes viskas apsivercia aukshtyn kojom ir mazdaug nznai kas cia gieretis kas cia blogietis ir panashiai xDxD nu ir paskutinis siais metais pereitas zaidymas yra SPEC OPS : the line -shio zaidymo ash ir neitiketinai labai laukiau ir jis absoliuciai mane nuvyle. Ash nezynau kur skaiciau ar ka ziurejau bet kazkaip isivaizdavau kad jis bus laisvo klajojimo xD kai isijungiau zaidyma ir perejau pora turu mane jis tiesiog nejaukiai sukrete xD buvau net ishjunges ir savaite nezaides xD bet po to tas vaikyshkas smalsumas mane nugalejo ir leido uzmirsus visas nuoskaudas pasimegauti zaidymo istorija ir gameplay xD istorija tikrai idomi :) gale zaidymo lbai primine i black ops tik kur kas gyliau . O seip tj nezynau ka del grafikos sakyt xD cia jau skonio reikalas :D kam unrealas patinka o kam ne ir tiek , bet jis siame zaidyme yra gan neblogai istobulintas ir graziai atrodo!

tai tiek aciu uz gera forumo tema issisakiau cia bishki trumpai apie savo siu metu siokia tokia patirti ir ACIU :)
norit skipinkit norit ne xDxD

p.s sry uz didleius minties shuolius xD nenorejau jau cia dvieju lapu rashyt tj bandziau sutrumpinti visa kas svarbiausia xD
Paskutinį kartą redagavo mast3r: 2012-08-16, 12:05. Iš viso redaguota 1 kartą.
Priežastis: nereik rašyt dviejų praneišmų iš eilės, yra "keisti" mygtukas ;]
Vartotojo avataras
fa11k3r
Mėgėjas
Mėgėjas

Grįžti į Kiti žaidimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių